Pewnie i Wy zastanawiacie się jaki prezent wybrać dla babci na jej święto, którego tradycja sięga 1964 roku. Dwudziesty pierwszy dzień stycznia to data poświęcona uhonorowaniu babć, podziękowaniu im za troskę, opiekę i pomoc. To one, przez całe dzieciństwo nas rozpieszczają, dlatego należy się odwdzięczyć i podarować choćby drobiazg. Najbardziej urocze są oczywiście własnoręcznie wykonane laurki, ale ten gest jest zarezerwowany dla młodszych wnucząt, starsi powinni wykazać nieco więcej inwencji.

Dzień babci przypada na 21 stycznia. Zapamiętaj tę datę!

Pomysły na prezent dla babci

W tej chwili role się odwracają i wnuczęta powinny zaopiekować się starszymi osobami, przede wszystkim zadbać o ich zdrowie, by jak najdłużej cieszyć się ich obecnością. Dlatego wszelkie prezenty, które wspomogą ich samopoczucie sprawdzą się doskonale. Bardzo ważna jest też zbilansowana dieta, bogata w nienasycone tłuszcze, można sprezentować kosz z naturalnymi, ekologicznymi produktami spożywczymi. Najbardziej babcie będą cieszyć się z naszej obecności, zorganizuj wspólny jednodniowy wyjazd, pozwiedzajcie nieznane miejsca.  

Preparat wzmacniający na dzień babci

Podarowanie preparatu wzmacniającego dla osób starszych to nasza pierwsza propozycja. Systematyczne jego stosowanie poprawia pamięć i koncentrację. Zmniejsza ryzyko miażdżycy naczyń i reguluje zawartość cholesterolu we krwi. Uzupełnia niedobory witań, ogólna kondycja organizmu zwiększy się, tym samym wpłynie na lepsze samopoczucie i doda energii. Zadbaj o zdrowie swojej ukochanej babci.

Ranking ciśnieniomierzy – Ceny 2017

Ponad połowę społeczeństwa dotykają choroby układu krążenia, dlatego niezwykle ważna jest profilaktyka. Nawet jeśli Twoja babcia nie skarży się na dolegliwości związane z niedo- czy nadciśnieniem tętniczym należy systematycznie kontrolować wartość ciśnienia. Decydując się na sprezentowanie ciśnieniomierza w bezpośredni sposób zadbasz o zdrowie babci. Jaki ciśnieniomierz kupić? Do użytku domowego najlepiej sprawdzi się aparat w pełni automatyczny, wykonanie pomiaru jest bardzo proste i w pełni samodzielne.

Robot kuchenny na dzień babci

Nasze babcie uwielbiają rozpieszczać nas swoimi cudownymi obiadkami i wypiekami. Niestety z biegiem lat tracą energię, szybciej się męczą, a jak wiadomo w przygotowanie potraw trzeba włożyć mnóstwo czasu i pracy. Możesz pomóc babci w przygotowaniu dań, podarowując robot kuchenny. Kupując jedno urządzenie można przygotować mnóstwo różnorodnych rzeczy, od krojenia warzyw na surówkę po wyrabianie drożdżowego ciasta. Od tej chwili babcia będzie mogła przygotować równie smaczne kolacje, ale przy mniejszym nakładzie pracy, a wszystko dzięki Tobie!

Ranking robotów kuchennych 2017

A może kwiaty?

Niestety dzień babci często wypada w dzień powszedni, kiedy od rana do wieczora musisz siedzieć w pracy, jesteś na wyjeździe służbowym, przez co nie możesz pozwolić sobie na odwiedziny. Wykonanie telefonu z życzeniami to trochę za mało, chciałbyś pokazać babci, że o niej pamiętasz. Jak wybrnąć z tej sytuacji? Wyślij jej kwiaty! Niezależnie od dystansu jaki Was dzieli kurier dostarczy bukiet świeżych kwiatów w ten niezwykły dla niej dzień.

Najszybsza dostawa kwiatów na Dzień Babci tylko w Poczcie Kwiatowej! Kliknij w banner i sprawdź!

90x728

UDOSTĘPNIJ

1 KOMENTARZ

  1. Taka poczta kwiatowa to faktycznie ciekawe rozwiązanie. Często mam służbowe wyjazdy i może być tak, że tego dnia nie będzie mnie na miejscu… jeśli się tak zdarzy to na bank zdecyduje się na taki prezent. Babcia będzie pewnie w pierwszym momencie zszokowana, ale wiem, że na pewno się ucieszy, bo bardzo lubi kwiaty 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here