Co kupić dziewczynce na roczek? Dla większości z nas to naprawdę trudne pytanie, zwłaszcza dla tych, którzy sami jeszcze nie posiadają dzieci. W końcu trudno jest oszacować, co zainteresuje takiego malucha, czy są zabawki, którymi nie powinien się bawić i jakie preferencję wykazują jego rodzice. Dla wszystkich tych osób, dla których prezent na roczek dla dziewczynki stanowi nie lada wyzwanie, przedstawiamy listę 9 najciekawszych propozycji upominków w różnych cenach!

Zabawki edukacyjne

Interaktywny mówiący stolik edukacyjny

Niniejsza propozycja to nie tylko świetna forma zabawki dla małej dziewczynki, ale również pierwsze centrum edukacji, które okaże się pomocne w nauce literek, nazw zwierząt oraz w rozpoznawaniu kształtów i kolorów.

Aktywna kostka

Aktywna kostka to zabawka stworzona dla najmłodszych odkrywców. Pięć ścian zabawki skrywa bowiem różne niespodzianki, które z pewnością wywołają uśmiech maluszka. Ponadto, niniejsza zabawka pozwala dzieciom na ćwiczenie zdolności motorycznych i wzbudza u nich prawdziwą ciekawość oraz chęć odkrywania świata.

Drewniana kostka edukacyjna (sorter)

Każdy z nas miał do czynienia z tą zabawką. Sortery to niezbędny element edukacyjny każdego maluszka. Dzięki niej nawet roczne dziecko uczy się rozpoznawać i dopasowywać kształty, rozwijając tym samym zdolności motoryczne oraz wyobraźnię przestrzenną.

Lalki i akcesoria na pierwsze urodziny

Lalka interaktywna (bobas)

Każda mała dziewczynka potrzebuje swojej lalki. Pierwsze urodziny mogą stanowić wspaniałą okazję na podarowanie takiego prezentu. Zanim jednak zdecydujecie się na ostateczny model zwróćcie uwagę na akcesoria zawarte w zestawie, małe części takie jak np. smoczek, mogą stanowić zagrożenie dla dziecka.

Różowy wózek dla lalek

Jeśli solenizantka posiada już swoją ukochaną lalkę, być może warto kupić jej wózek. Taki podarunek nie tylko przyda się wspomnianej zabawce, ale również pomoże maluszkowi w ćwiczeniu chodzenia.

Kreatywna zabawa

Klocki Lego Duplo

Wszystkie dzieci kochają klocki, a tym bardziej te oryginalne. Firma Lego, choć kojarzyć nam się może z nieco starszymi dziećmi od lat produkuje zabawki również dla najmłodszych. Wybierając odpowiedni zestaw, zwróćcie szczególna uwagę na wiek przeznaczenia umieszczony na opakowaniu.

Kolorowe klocki drewniane

Jeśli nie jesteście zwolennikami plastikowych klocków, możecie wybrać klasyczne drewniane modele. Ich zaletą z pewnością jest niższa cena.

A może przedmioty codziennego użytku?

Zestaw ubranek

Jeśli nie przekonują was zabawki, być może przemówią do was dziecięce ubranka. Zanim jednak zdecydujecie się na zakup wybranego modelu, koniecznie skonsultujcie się z rodzicami maluszka, którzy pomogą wam w doborze adekwatnego rozmiaru.

Zestaw jedzeniowy

Ostatnia propozycja to zestaw jedzeniowy dla najmłodszych. Pierwszy talerzyk i sztućce w różowym kolorze z pewnością przypadną do gustu małym dziewczynkom i pomogą im w rozwijaniu nowych umiejętności manualnych.

UDOSTĘPNIJ

1 KOMENTARZ

  1. Moim zdaniem najlepsze propozycje to zestaw ubranek – w końcu ubrania zawsze się przydadzą i jest to uniwersalny prezent i wszelkiego rodzaju zabawki edukacyjne – dziecko w takim wieku interesuje się wszystkim co je otacza, więc bez znaczenia jaka to będzie zabawka to będzie to jak najbardziej odpowiedni prezent. Sam zamysł strony i jakość artykułów jest bardzo dobra.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here