Wieczór panieński jest niesamowitym wydarzeniem. Spotykają się na nim wszystkie przyjaciółki wraz z przyszłą panną młodą, aby świętować zbliżający się ślub, a zarazem symbolicznie świętować „ostatnią noc wolności”. Atmosferę tego dnia tworzy odpowiednie towarzystwo, atrakcje oraz prezenty. Wiele kobiet zastanawia się co kupić na wieczór panieński. Jest wiele możliwości, jednak najważniejsze jest to, aby wziąć pod uwagę osobowość obdarowanej. Prezent na wieczór panieński może mieć różny charakter, od zabawnego po poważny i pożyteczny. Oto przegląd najciekawszych propozycji.

Bielizna na wieczór panieński

Bielizna jest doskonałym prezentem, który można podarować na wieczorze panieńskim przyszłej małżonce. To podarunek wywołujący emocje, zapewni dodatkowy kontekst do anegdot oraz żartów podczas spotkania, a ponadto jest także pożyteczny. Można zdecydować się na dwa warianty: zabawny albo zmysłowy. Zabawne zestawy składają się zazwyczaj z części ozdobionymi śmiesznymi napisami, czy wzorkami. Natomiast bielizna uwodzicielska oraz seksowna składać będzie się z interesujących zdobień, koronek, prześwitujących elementów. Najważniejsze będzie wybranie takiego modelu, który będzie odpowiedni rozmiarowo oraz dopasuje się do sylwetki przyszłej panny młodej. W przypadku braku tych informacji, lub ryzyka, że dany model się nie spodoba, warto zastanowić się nad podarowaniem karty podarunkowej do sklepu z bielizną. Obdarowana sama zdecyduje się na wymarzony krój oraz kolor.

Książka

Książka może stanowić prezent trafiony w dziesiątkę, jednak może być również prezentem niechcianym. Przede wszystkim warto dowiedzieć się, czego przyszła panna młoda jeszcze nie czytała. Najlepszym rozwiązaniem jest wybieranie nowości wydawniczych. Wtedy ryzyko podarowania książki, która była już w rękach przyjaciółki, będzie minimalne.

To podstawowe kryteria, które powinny kierować wyborem książki. Komedie oraz biografie znanych i ciekawych ludzi to najbardziej optymalny wybór w przypadku, gdy nie zna się dokładnych preferencji przyszłej małżonki. Jednak, znając jej upodobania, pasje oraz hobby, bardzo łatwo będzie zdecydować się na konkretną pozycję.

Kubek, filiżanka, zestaw do kawy

Estetyczne prezenty, które pozostaną pamiątką na długie lata, a przy tym umilą chwile relaksu i odpoczynku są jednymi z najlepszych propozycji podarunkowych. Piękna filiżanka z ładnym motywem na pewno spodoba się każdej kobiecie. Można zdecydować się na cały zestaw filiżanek do kawy, wtedy nie tylko jest to prezent, który będzie wykorzystywany częściej (podczas wielu spotkań ze znajomymi), ale również w przypadku zbicia się jednej filiżanki, podarunek wciąż będzie cieszył i stanowił wspomnienie wspaniałej zabawy z wieczoru panieńskiego.

Ciekawym podarunkiem może być także kubek z zabawnym tekstem, czy obrazkiem. Jednak należy pamiętać, że kubki są  zazwyczaj na wyposażeniu mieszkań w dużej ilości. Kolejny może nie być potrzebny, nie stanie się wyjątkowy. Natomiast piękna filiżanka z oryginalnym i barwnym zdobieniem to nie tylko praktyczny prezent, ale też dekoracja.

UDOSTĘPNIJ

1 KOMENTARZ

  1. Byłam już na kilku wieczorach panieńskich i prezentem, który zazwyczaj zawsze się sprawdza jest coś „jajcarskiego” . Może to być jakaś koszulka ze śmiesznym napisem lub zabawna bielizna. Tego typu prezenty są najczęściej wręczane na wieczorach panieńskich i myślę, że najlepiej zostać w tej tematyce. Aczkolwiek pomysł z książką też jak najbardziej okej, bo w końcu dobra książka, nie jest zła 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here