Jak zadbać o świąteczną atmosferę w pracy?
Biznes Aleks Niegłowski - 15-12-2022

Jak zadbać o świąteczną atmosferę w pracy?

Wigilijna atmosfera zaczyna nam towarzyszyć już na początku grudnia. Świąteczne dekoracje i lecące w radio kolędy sprawiają, że zastanawiamy się już nad podarunkami dla bliskich i planujemy bożonarodzeniowe posiłki oraz spotkania z rodziną i znajomymi. Te serdeczne i kojarzone z rodziną tradycje przenosimy już coraz częściej na grunt zawodowy, co pozytywnie wpływa na tworzenie w naszych miejscach pracy dobrej atmosfery. Dawniej pracownicy często przygotowywali upominki dla siebie wzajemnie, dziś rolę Świętego Mikołaja przejęli właściciele i kadra zarządzająca i to oni są odpowiedzialni za to, jak wyglądają święta w pracy.

Jaki powinien być zestaw podarunkowy o biznesowym charakterze?

Bardzo popularnym benefitem pozapłacowym dla pracowników stały się świąteczne podarunki, wypełnione pysznościami, czasem także alkoholem lub elementem rzeczowym. Jest to powszechnie stosowany i bardzo odbierany gest, który ma w sobie takt i elegancję, jakiej wymagają zasady służbowe. Wybierając prezenty biznesowe zawsze warto stawiać podarunki o uniwersalnym charakterze, które będą właściwe dla relacji biznesowych, cechujących się większym dystansem i sztywnością niż nasze znajomości w życiu osobistym. Zrezygnujmy raczej z upominków o charakterze żartobliwym i humorystycznym, zostawmy sobie je wyłącznie dla rodziny i przyjaciół. W firmie postawmy na szyk i wysoką jakość produktów, a będziemy mieli pewność, że nasz podarunek spełni pokładane w nim nadzieje, czyli sprawi przyjemność i radość obdarowanej osobie.

Co wybrać dla swoich pracowników na święta?

Dobrym wyborem, gdy chcemy wprowadzić w firmie bożonarodzeniową aurę jest przygotowanie uroczystego poczęstunku i wręczenie naszej załodze specjalnie na tę okazję przygotowanych paczek świątecznych. Okres ten zbiega się z końcówką roku, co sprawia, że jest świetnym momentem na wyrażenie wdzięczności i podziękowań za kolejny rok owocnej współpracy i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków. Bardzo często w ciągu roku umyka nam potrzeba pochwał i nagrodzenia naszych pracowników, święta to dobry czas, by nadrobić tę zaległość. Wybierając zestawy świąteczne tworzone przez Fabulosa.pl możesz bez wychodzenia z biura przygotować fantastyczne podarunki, które zachwycą wszystkich obdarowanych, a dzięki możliwości delikatnego logowania będą przy okazji subtelnym gadżetem marketingowym. Wszystko w jednym miejscu, wygodnie i komfortowo, a przy okazji z ogromną oszczędnością dla czasu.

Jak zadbać o świąteczną atmosferę w pracy?

Perfekcyjnie zapakowane zestawy świąteczne dla biznesu

Ogromną zaletą biznesowych podarunków świątecznych od Fabulosa.pl jest wysoka jakość składników. Wręczając upominki w imieniu naszej firmy, musimy mieć pewność, że są one dla nas właściwą wizytówką. Wybór zestawów świątecznych jest ogromny, ale bez względu na to, który wariant kupimy, możemy być spokojni o zawartość i sposób zapakowania. Wszystkie kompozycje są mądrze przemyślane i oparte o sprawdzone i lubiane delikatesy od najlepszych producentów. Całość jest pieczołowicie przygotowana i szykownie zapakowana, a Ty otrzymasz od kuriera produkt gotowy do wręczenia. Słodkie rarytasy, nugaty, wyśmienite kawy, herbaty oraz alkohol z wyższej półki tworzą zestawy świąteczne, którym nie da się oprzeć.