Bez czego nie można się ruszać na pole namiotowe?
Sport Ewa Bukowiecka-Janik - 07-10-2020

Bez czego nie można się ruszać na pole namiotowe?

Wyprawa na pole namiotowe rządzi się określonymi prawami. To miejsce, w które zwykle musimy zabrać więcej przydatnych akcesoriów, gdyż życie na polu namiotowym wymagania nieco innego wyposażenia. Jakie gadżety będą przydatne podczas tego typu wakacji? Oto lista kilku niezbędnych przedmiotów.

Przenośny prysznic

Idealny na wyprawę pod namiot będzie przenośny prysznic Smart Shower. To, co go wyróżnia to mała wielkość, lekkość oraz duże poczucie komfortu podczas porannych i wieczornych pielęgnacji. Jest on doskonały na pola, w których nie ma łazienek bądź ich stan pozostawia wiele do życzenia. Wystarczy umieścić pompę w wiadrze z wodą lub w przenośnym zlewie i kąpiel gotowa. Dzięki przenośnemu prysznicowi możemy odświeżyć się w dowolnym miejscu na ziemi. Zestaw ten składa się z pompy, słuchawki prysznicowej, węża prysznicowego, kabla USB do ładowania, haczyka oraz przyssawki, która umożliwia montaż słuchawki np. na gałęzi czy szybie samochodu.

Bez czego nie można się ruszać na pole namiotowe?

Ręczny ekspres do kawy

Miłośnicy kawy z ekspresu nie muszą się z nią żegnać w trakcie wyjazdu pod namiot. Wystarczy wziąć ze sobą ręczny ekspres do kawy - Handpresso Wild Hybrid French Press, dzięki któremu każdego poranka na polu można się cieszyć filiżanką aromatycznej kawy.

Kuchenka turystyczna z ładowarką

Na polach namiotowych każdy ma inny sposób na zagotowanie wody czy podgrzanie zupy. Każdy marzyłby o możliwości o urządzeniu, które nie tylko pełni funkcję kuchenki, ale także ładowarki. Takim urządzeniem jest kuchenka turystyczna z ładowarką. Jest ona zasilana tylko materiałami ekologicznymi taki jak drewno czy szyszki. Kuchenka BioLite CampStove dokonuje zamiany energii cieplnej w elektryczną, a co ważne jest bardzo funkcjonalna i poręczna.

Gadżety, których nie może zabraknąć na polu namiotowym

Przydatnym przedmiotem na polu namiotowym będzie z pewnością akumulator zewnętrzny, uniwersalna ładowarka do różnych urządzeń, wodoodporne zapałki, wielofunkcyjna deska kuchenna, garnek Tupperware Kuchmistrz, system filtrowania wody, przenośny zlew, mydełko biodegradowalne, listki do prania, pralka Drumi, latarnia, śpiwór – transformer czy kuchenka Onja Stove Duo.