Co na urodziny dla męża?
Dom Tomasz Nowobilski - 08-10-2020

Co na urodziny dla męża?

Urodziny człowieka, którego się poślubiło z reguły są wielkim wydarzeniem dla większości kobiet. Płeć żeńska ma tendencję do zapamiętywania dat, ważnych wydarzeń i okoliczności. Każda kobieta pragnie obdarzyć ukochaną osobę czymś wyjątkowym. Nawet jeśli doskonale znamy swoją drugą połówkę, jej zainteresowania i upodobania to mimo wszystko może wystąpić trudność w doborze odpowiedniego prezentu. Jeśli urodziny męża zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nie wiesz co mu podarować skorzystaj z naszej listy propozycji różnych ekstra upominków. Może to być rozkładane biurko pod laptopa, skok ze spadochronem w Krakowie, noktowizor oraz wiele innych ciekawych pomysłów.

Rozkładane biurko pod laptopa

W dobie pandemii wiele osób zaczęło pracować w domu. Do wykonywania pracy zdalnej potrzebują jedynie laptopa. Osoby, które w mieszkaniach mają niewiele przestrzeni na odrębne biuro mogą skorzystać z opcji zakupu rozkładanego biurka pod laptopa. Jest to doskonały gadżet, który można złożyć w momencie jego nieużywania, a gdy nadchodzi czas na pracę wystarczy je rozłożyć i korzystać z laptopa w komfortowej i nieobciążającej kręgosłupa pozycji. Można z niego korzystać w łóżku, na stole kuchennym, na sofie, podłodze, balkonie czy podłodze. Biurko to posiada możliwość regulacji wysokości oraz funkcję obracania nóg oraz podpórki o 360 stopni.

Co na urodziny dla męża?

Skok ze spadochronem w Krakowie

Mężczyźni, którzy uwielbiają adrenalinę z pewnością ucieszy skok ze spadochronem w Krakowie. To wyjątkowy prezent, który dostarczy niezapomnianych wrażeń, które zostaną upamiętnione w postaci nagrania video. Skok wykonuje się w tandemie z instruktorem. Każda osoba skacząca zostaje przypięta atestowanymi pasami o wytrzymałości nawet 4 ton, a sam skok odbywa się w profesjonalnym, podwójnym spadochronie z mechanizmem, który w razie konieczności automatycznie otwiera czaszę na bezpiecznej wysokości. Przed każdym skokiem odbywa się specjalne szkolenie spadochronowe.

Noktowizor

Miłośnicy przyrody i survivalu nie pogardzą dobrej jakości noktowizorem, który usprawni widzenie zwierząt w nocy. Dzięki niemu można zaobserwować najciekawsze zjawiska, mające miejsce w naturze. To także pomocny sprzęt do wyjaśnienia różnych spraw np. wykradania ziemniaków z pola lub do kogo należą ślady pozostałe na własnym terenie. Nikt tak jak ten sprzęt nie dokona obserwacji otoczenia po zapadnięciu zmroku. Niektóre z występujących noktowizorów na rynku mogą mieć zasięg widoczności nawet do 100 metrów w nocy i 400 metrów w ciągu dnia.

Masażysta szyi

Mężczyźni, którzy spędzają wiele godzin przed ekranem komputera skarżą się ból szyi, wynikający ze zbyt długiego jej pochylania. Masażysta szyi pomoże zrelaksować mięśnie szyi i karku oraz całkowicie się odprężyć. MM Pulse posiada 6 różnych ustawień, dzięki czemu można ustawić sobie masaż pod własne potrzeby. Ponadto jest dodatkowo wyposażony w specjalne elektrody, które jeszcze bardziej relaksują mięśnie. Można go używać zarówno w domu jak i w czasie podróży, gdyż jest on w całości przenośny.