Co kupić bratu w prezencie ślubnym?
Moda Agata Marzec - 08-10-2020

Co kupić bratu w prezencie ślubnym?

Ślub rodzonego brata jest ogromnie ważnym wydarzeniem w życiu każdego rodzeństwa, szczególnie, gdy razem w dzieciństwie robiliście praktycznie wszystko, a dziś to właśnie on jest powiernikiem waszych wszystkich sekretów i zmartwień. By móc w jakiś sposób uhonorować tą więź warto w prezencie ślubnym podarować coś wyjątkowego. Najlepiej w doborze odpowiedniego prezentu kierować się osobowością pana młodego i dobrać do niego oryginalny i niebanalny prezent.

Dla eleganckich i taktownych osobników

Jeśli Twój brat jest typem rasowego biznesmana, prezentującego nienaganny wygląd w postaci kosztownych dodatków, markowych ubrań i najnowszych gadżetów technologicznych powinno się pójść w prezent, który będzie równie elegancki co on sam. Dobrym pomysłem będzie zakup markowego zegarka, gustownych spinek do mankietów czy coś zupełnie innego w postaci obrazu olejnego wykonanego na specjalne zamówienie.

Co kupić bratu w prezencie ślubnym?

Dla podróżujących po świecie i odważnych osób

W przypadku gdy pan młody charakteryzuje się ciekawością świata, otwartością, odwagą i kreatywnością, jednym słowem jest urodzonym podróżnikiem, nie mogącym zagrzać jednego miejsca na długo warto wybrać prezent w postaci podróży poślubnej w miejsce, w które jeszcze nie mieli okazji być razem z przyszłą małżonką. Z takich przedmiotów elektronicznych dobrym pomysłem na prezent będzie minikamera, która będzie utrwalała wszelkie momenty z każdej wyjątkowej podróży, w którą w przyszłości się wybierze.

Energiczne i pozytywnie zakręcone typy osobowości

Gdy Twój brat jest duszą towarzystwa, wszędzie go pełno i jest uzależniony od adrenaliny i ryzyka warto wykupić w prezencie ślubnym voucher na szaloną atrakcję typu skok na bungee czy spadochronie.

Fanom motoryzacji można zakupić udział w rajdzie samochodowym bądź przejażdżka bardzo nietypowym samochodem typu np. Monster Truck czy Czołg. Dla fanów motocykli spełnieniem marzeń będzie możliwość przejazdu słynnym Harleyem znaną amerykańską drogą 66, co dostarczy z pewnością wiele niezapomnianych wspomnień i przeżyć.