Jak wybrać niepowtarzalny prezent dla bliskiej ci osoby?
Dom Agnieszka Latoń - 24-04-2020

Jak wybrać niepowtarzalny prezent dla bliskiej ci osoby?

Wszyscy uwielbiamy dostawać prezenty, ale już nieco mniej entuzjastycznie podchodzimy do wybierania i kupowania prezentów dla naszych bliskich. Obawiamy się, że nie trafimy z naszym pomysłem, albo zupełnie nam tego pomysłu brak. Prezent, a szczególnie prezent na urodziny, powinien wywołać uśmiech na twarzy kogoś dla nas ważnego, oczarować go i zostać w jego pamięci na długo. Jak osiągnąć taki efekt? Jaki prezent na urodziny wybrać, by wyróżnić się spośród innych?

Pamiętaj o zainteresowaniach osoby, której chcesz sprawić podarunek

Najważniejsze jest dopasować prezent do osoby, która ma swoje święto. Istnieją pewne uniwersalne podarunki, ale gdy znamy się z kimś długo, lub jest to członek naszej rodziny, po jakimś czasie szukamy bardziej oryginalnego rozwiązania. Nie chcemy kolejny rok z rzędu wręczać czekoladek i kosmetyków. Warto zatem przed wyborem prezentu zastanowić się nad tym, jakie hobby ma bliska nam osoba, czym się interesuje, co robi w wolnym czasie. Prezent na urodziny, który wiąże się z naszymi pasjami jest najbardziej lubiany. W poszukiwaniach idealnego podarunku z pomocą przychodzi nam Picarta.pl – to istna kopalnia inspirujących pomysłów na prezent na urodziny. Znajdziesz tu zarówno pomysłowe szkło dla koneserów drogich alkoholi, niekonwencjonalne kolaże fotograficzne oraz całe morze gadżetów, które można dowolnie personalizować. Dzięki Picarta.pl wymarzony prezent na urodziny nie będzie ci już spędzał snu z powiek.

Mapa dla obieżyświata

Niemal wszyscy kochamy podróże – niektórzy jednak przekładają je ponad wszelkie inne przyjemności. Każdy koneser zwiedzania różnych zakątków naszego globu będzie zachwycony mapą na ścianę, która umożliwi mu oznaczanie miejsc, które zwiedził. Możesz na niej również zaznaczyć destynacje, o których dopiero marzysz. Picarta.pl oferuje ci ogromny wybór map podróży o wysokiej jakości wydruku na podkładzie z naturalnego korka i  w eleganckiej oprawie. Taki prezent na urodziny sprawi, że zapalony podróżnik będzie mógł na bieżąco przypinać, odpinać i oznaczać swoje plany podróżnicze i zwiedzone miejsca. Mapa powieszona w widocznym miejscu będzie ci przypominać o udanych wyjazdach i inspirować do planowania kolejnych podróży. Z pewnością wzbudzi też zachwyt osób, które będą cię odwiedzać.

Jak wybrać niepowtarzalny prezent dla bliskiej ci osoby?

Niepowtarzalne kolaże

Picarta.p proponuje ci też stworzenie jedynego w swoim rodzaju i niepowtarzalnego prezentu na urodziny w postaci kolażu ze zdjęć. Nie będzie to jednak zwykły zbiór zdjęć, a niepowtarzalne dzieło sztuki. Zdjęcia mogą być ułożone w obraz, w dowolny napis czy kształt. Możesz użyć wspólnych zdjęć, przywołujących wspomnienia lub zdjęć osoby obdarowanej. Dziadkom proponujemy zrobić kolaż ze zdjęć wnucząt – z pewnością będzie to piękny i sentymentalny prezent na urodziny, który sprawi im dużo radości, a będzie się różnił od innych. Ukochanej warto podarować napis w kształcie ważnego dla was zdania czy romantcznego wyrażenia. Ilość pomysłów na oryginalny kolaż jest ogromna – a dzięki nim twój prezent na urodziny pokaże drugiej osobie, jak bardzo jest ci bliska, a jednocześnie uda ci się ją w pozytywny sposób zaskoczyć.